automaty
sprzedające

PL EN

Firma GREEN-FIELD, rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku jako niezależny operator , w 100% z polskim kapitałem. Od wielu lat zajmujemy się w profesjonalny sposób instalowaniem urządzeń sprzedających, zapewniając serwis, doradztwo oraz kompleksową obsługę. Wszystkie automaty sprzedające są naszą własnością i nie wymagają żadnych inwestycji ze strony użytkowników.

Wprowadzanie na polski rynek nowoczesnych automatów, stała dbałość o jakość produktów i usług oraz zdobyte już doświadczenie pozwala nam ciągle poszerzać grono zadowolonych użytkowników na terenie całego kraju. Dzięki temu możemy stwierdzić, że funkcjonalne i estetyczne automaty do kawy stanowią dobrą wizytówkę każdej firmy. Wprowadzamy szereg innowacji, jesteśmy prekursorem zmian w sprzedaży różnych produktów poprzez automaty sprzedające.

Korzystając z szerokiej gamy automatów, zapewniamy:

 • zabezpieczenie i uzupełnienie oferty socjalnej dla pracowników i klientów
 • całodobowy dostęp do napojów i przekąsek
 • wysoką jakość wydawanych produktów
 • oszczędność czasu i podniesienie wydajności zatrudnionych osób
 • ograniczenie zużycia energii elektrycznej i minimalizację kosztów przygotowania napojów
 • podniesienie komfortu pracy i poprawę wizerunku firmy.

Green-Field korzyści

Nasze automaty sprzedające zawierają produkty najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem wysokogatunkowej kolumbijskiej kawy rozpuszczalnej , współpracujemy bezpośrednio z takimi producentami, jak między innymi: Maspex, Pepsi-Cola, Frito-Lay, Jutrzenka.

Oferujemy Państwu:

 • szeroki wybór automatów z asortymentem napojów gorących, chłodzących oraz słodyczy i przekąsek,
 • wysoki standard urządzeń gwarantujący pełną satysfakcję i prestiż,
 • elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta,
 • bezpłatny serwis, bieżącą obsługę oraz dostarczanie towarów,
 • przeszkolony i doświadczony personel serwisowy.

W każdym automacie do napojów gorących zamontowany jest dodatkowy filtr oczyszczający wodę, który sprawia, że napoje podawane z naszych urządzeń są zawsze najwyższej jakości, zapewniając przy tym doskonały smak. Nasze automaty są energooszczędne, odpowiadają wszelkim normom sanitarnym oraz posiadają atesty obowiązujące w państwach UE.

Automaty do napojów gorących wyposażone są w podajnik kubków jednorazowych. W cenę napoju wliczony jest kubeczek oraz dodatkowe opcje, np. dodatkowy cukier, śmietanka.

Wszystkie proponowane przez nas urządzenia przyjmują monety o różnych nominałach, wydają resztę oraz mogą być przystosowane do systemu sprzedaży bezgotówkowej, np. klucze chipowe.

Z tytułu instalacji urządzeń nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Nie pobieramy również opłat tytułem dzierżawy automatów.

Nasze automaty sprzedające

Oferta

Serwisowanie i obsługa