Specjaliści z WOLF Haus – dowiedz się, co robią!

Budowa domu kojarzy się zwykle z szeregiem formalności, które trzeba załatwić. Do tego dochodzi na przykład poszukiwanie fachowców do wykonania poszczególnych zadań, zakup dużej ilości zróżnicowanych materiałów, ciągłe porównywanie cen, a także konieczność doglądania postępu robót na każdym ich etapie… A co, gdyby wiele z tych kwestii „ominąć” i zafundować sobie nie tylko postawienie wymarzonego gniazdka w szybkim tempie, ale i przy minimum spraw na głowie? To naprawdę jest możliwe!

Pozwala na to współpraca z WOLF Haus. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie kwestie specjaliści z tej firmy mogą zdjąć z barków właścicieli działek, a także jakie domy są w stanie postawić w naprawdę zawrotnym tempie, to ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj dalej!

WOLF Haus – czym zajmuje się firma?

WOLF Haus to firma z kilkudziesięcioletnią historią. W aż trzydziestu oddziałach jest prawdziwym liderem na rynku budownictwa drewnianego. Dokładniej mówiąc, to przedsiębiorstwo, które zajmuje się tworzeniem domów z prefabrykatów.

Z usług WOLF Haus korzystają zarówno osoby prywatne, marzące o budowie własnego domu, jak i inwestorzy, którzy chcą później zarobić na najmie bądź sprzedaży gotowego budynku. Klienci mogą liczyć przede wszystkim na niezawodność, profesjonalizm, solidność oraz korzystanie wyłącznie z wysokiej jakości materiałów.

Biura regionalne oraz doradcy klientów WOLF Haus znajdują się właściwie na terenie całego kraju. Jeśli chcesz zapytać o szczegóły i dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak funkcjonuje firma, to koniecznie zajrzyj na https://wolfhaus.pl/o-nas/ 

W czym mogą Ci pomóc specjaliści z WOLF Haus?

Specjaliści z WOLF Haus to zgrany zespół – ludzie, którzy w sposób kompleksowy podchodzą do każdego zlecenia. Doskonale orientują się w procedurach, które poprzedzają budowę domu. To, co są w stanie załatwić bez angażowania właściciela działki, wykonują od ręki. Natomiast tam, gdzie konieczne jest jego osobiste działanie, pełnią rolę doradców i instruują, jak radzić sobie z kolejnymi formalnościami. Co charakterystyczne, w tym przypadku nie ma tu konieczności poszukiwania ekspertów od poszczególnych działań – wszystkim, od A do Z, zajmuje się jedna firma.

Portfolio WOLF Haus zawiera wiele gotowych projektów domów z prefabrykatów. Wystarczy z nich skorzystać bez jakichkolwiek zmian z możliwością zrealizowania projektów indywidualnych. Wszystko po to, by ostatecznie mógł powstać dom, który odpowie na potrzeby jego przyszłych domowników.

Warto podkreślić, że WOLF Haus ma w swoich szeregach nie tylko ekspertów od kwestii projektowych czy formalnych, ale i pracowników fizycznych oraz wielu innych. Najlepiej pokazuje to sam proces powstawania domu.

Jak powstają domy prefabrykowane z WOLF Haus?

Kiedy projekt domu jest gotowy, rozpoczyna się kluczowa faza tworzenia budynku. W związku z tym, że mówimy tu o prefabrykatach, jak sama nazwa wskazuje: główne części konstrukcyjne (na przykład wielowarstwowe ściany) powstają w fabryce. Nie ma więc obaw o przerwy technologiczne. Dom może „wyrosnąć” nawet zimą!

Specjalnie przygotowana linia produkcyjna umożliwia prowadzenie robót w laboratoryjnych warunkach. To sprawia, że poszczególne elementy są tworzone z największą precyzją.

Dlaczego zwracamy na ten fakt szczególną uwagę? Otóż w tej technologii budowy wszystko musi do siebie pasować co do milimetra. Tak, by – w kolejnym etapie, już na terenie działki – można było sprawnie połączyć wszystkie części w jeden, solidny budynek. 

Krótko mówiąc to, co przez kilka tygodni powstaje w fabryce, na finiszu jest transportowane ciężarówkami na teren budowy. Tam – przy wykorzystaniu dźwigu – jest ze sobą montowane. Później wystarczy zająć się takimi działaniami, jak wykonanie pokrycia dachowego, tworzenie obróbek blacharskich, założenie rynien, dbałość o elewację czy montaż instalacji i… gotowe.

Wszystko dzieje się w szybkim tempie. Stan deweloperski da się uzyskać już po około trzech miesiącach od rozpoczęcia prac. I to bez wpływu na jakość. Domy z prefabrykatów, tworzone przez specjalistów z WOLF Haus, są energooszczędne, ekologiczne, trwałe i solidne. Spełniają szereg różnych norm – w tym na przykład normy termiczne oraz akustyczne.