Szukasz dobrego fryzjera w Lublinie? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

Każda kobieta z własnego doświadczenia wie, że fryzjer fryzjerowi nierówny. Nie raz na pewno zdarzyło się, że po zejściu z fotela do oczu cisnęły się łzy. Wszystko przez niewłaściwą interpretację potrzeb klientki oraz nieumiejętne i niedokładne wykonanie zabiegu czy strzyżenia. Takie sytuacje absolutnie nie mają miejsca w salonie, gdzie pracuje dobry fryzjer. Tylko jak go znaleźć? Czym cechuje się taka osoba?

Jakie cechy ma dobry fryzjer?

Sam fakt, że ciężko jest zapisać się na wizytę z uwagi na zbyt dużą ilość klientów, świadczy o tym, że fryzjer ma uznanie w okolicy. Jakość jego pracy można zweryfikować, np. patrząc na klientki, które wychodzą z salonu uśmiechnięte i widać, że czują się bardzo atrakcyjnie. Praca fryzjera polega właśnie na tym, aby uszczęśliwiać klientki, spełniając ich oczekiwania względem fryzury.
Każdy fryzjer uchodzący w okolicy za dobrego potrafi uważnie słuchać, zbierając jednocześnie informacje o potrzebach klientki. Kierując się wiedzą i doświadczeniem z łatwością dopasowuje idealną fryzurę do kształtu twarzy klientki, a nawet przeprowadzi niesamowicie korzystną metamorfozę. Zmiana wizerunku to ryzykowne posunięcie, którego nie podjąłby się przeciętny fryzjer.
Co jeszcze cechuje dobrego fryzjera? Jest to przede wszystkim osoba o niezwykłym talencie oraz szerokiej wyobraźni. Sugerując nam nową fryzurę, musi najpierw wyobrazić sobie, jak będziemy w niej wyglądać. Doskonałe zdolności manualne, spokojna praca pomimo presji czasu oraz komunikatywność to cechy, które powinien posiadać dobry fryzjer. Mało tego, jego kwalifikacje powinny być udokumentowane licznymi dyplomami i certyfikatami, umieszczonymi w widocznym miejscu w salonie.
Fachowiec z dziedziny stylizacji włosów powinien także być stanowczy oraz mieć własne zdanie. Dlatego też odwiedzając takiego fryzjera, musimy liczyć się z tym, że nie wszystkie nasze pomysły dotyczące np. koloryzacji, spotkają się z jego aprobatą. Wręcz przeciwnie, może próbować nam je delikatnie wybić z głowy.

Jak znaleźć takiego fryzjera?

Często okazuje się, że dobrego fryzjera mamy pod nosem i nawet o tym nie wiemy. Warto więc sprawdzić okoliczne salony fryzjerskie np. na portalu https://www.moment.pl/fryzjer/lublin oraz prześledzić fanpage wybranych fryzjerów na portalach społecznościowych. Kiedy dokonamy takiej selekcji, w ostatecznym wyborze pomogą nam opinie oraz polecenia znajomych. Musimy jednak liczyć się z tym, że pierwszy salon, jaki odwiedzimy, niekoniecznie może okazać się dla nas strzałem w dziesiątkę.
Prócz wizyty u fryzjera, warto pomyśleć też o odwiedzeniu kosmetyczki. My kobiety robimy wszystko, by skutecznie opóźnić procesy starzenia się skóry. Dzięki skorzystaniu z usług kosmetyczki pozbędziemy się drobnych zmarszczek i przywrócimy twarzy piękny, młody i promienny wygląd. Zyskiem nie będzie jedynie poprawa wyglądu, lecz także zwiększenie poczucia własnej wartości!