Strefy erogenne mężczyzn

Seks nie powinien być nudny, przewidywalny i monotonny. Powinien on dawać satysfakcję obojgu partnerom. Jeśli chcesz pobudzić swojego partnera i sprawić mu ogromną rozkosz, musisz wiedzieć, gdzie posiada on strefy erogenne, które dodatkowo go rozpalą. Gdzie więc takie miejsca się znajdują i jak je rozbudzić?

Seks nie powinien być nudny, przewidywalny i monotonny. Powinien on dawać satysfakcję obojgu partnerom. Jeśli chcesz pobudzić swojego partnera i sprawić mu ogromną rozkosz, musisz wiedzieć, gdzie posiada on strefy erogenne, które dodatkowo go rozpalą. Gdzie więc takie miejsca się znajdują i jak je rozbudzić?

Często słyszy się, że męskie strefy erogenne to tylko penis i jądra. Powtarza się również często, że natura seksualna mężczyzny nie jst skomplikowana. Jest to oczywiście mit. Męska seksualność to nie tylko narządy płciowe. Pobudzenie seksualności mężczyzny wymaga wyrafinowania i dogłębnego poznania budowy męskiego ciała. Strefy erogenne są umieszczone na całym ciele, a ich odszukanie pozwoli dostarczyć Twojemu mężczyźnie niezapomnianych wrażeń erotycznych.

Odbyt

O męskim odbycie mówi się tak naprawdę niewiele. Zazwyczaj jest to temat nie poruszany, który jest przeznaczony tylko dla związków homoseksualnych. Uznaje się jednak, że na głębokości do 6 cm znajduje się męski punkt rozkoszy, tak zwany “Punkt G”. Jego pieszczoty potrafią zwiększyć doznania w czasie seksu i orgazmu. Jeśli jednak stymulacja odbytu jest dla Twojego partnera nie do akceptacji, warto rozważyć proste masowanie pośladków. Jest to bardzo unerwione miejsce, które może wywołać dodatkowe podniecenie.

Uszy oraz twarz

Jedno z najważniejszych miejsc erogennych u mężczyzny zajmuje twarz. Dokładniej chodzi tutaj o uszy. Posiadają one wiele zakończeń nerwowych i ich pieszczenie wywołuje ogromne podniecenie seksualne. Muśnięcie wargami płatków ucha, polizanie ich językiem czy nawet lekkie podgryzanie może wywołać u Twojego mężczyzny dreszcze emocji. W przypadku uszu, taki dreszcz może zostać wywołany nawet nie przez sam dotyk, ale i również przez sam jego zwiastun – ciepły oddech lub lekkie muśnięcie to idealne przykłady jak bawić się z tą strefą erogenną. Stymulacja tego punktu znacząco wpływa na wzrost podniecenia. Mężczyzna podczas takich igraszek odczuwa dreszcze i rozkoszne prądy szczególności w okolicach potylicy.

Szyja, ręce i ramiona

Bardzo wrażliwym punktem męskiego ciała jest miejsce pomiędzy żuchwą, a jabłkiem Adama. Jego lekkie pocieranie oraz całowanie z pewnością sprawi rozkosz Twojemu partnerowi. Podobnie jak u kobiety, szyja mężczyzny jest delikatna i jej lekkie dotykanie może rozbudzić zmysły faceta. Większość mężczyzn po prostu uwielbia drapanie i masowanie pleców. Taki masaż pozwala na zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy oraz wpływa na zwiększenie jego sprawności seksualnej. Jeśli obejmujesz go i dotykasz jego ramion pozwalasz mu odczuć, że jesteś kimś ważnym w jego życiu i uważasz go za sprawnego i silnego faceta. Spróbuj zatoczyć kręgi na jego plecach i ramionach, a dowiesz się jakie jest to dla niego przyjemne uczucie.

Krocze oraz narządy płciowe

Najbardziej oczywistą strefą erogenną u mężczyzn jest penis oraz jądra. Tutaj pieszczoty są dowolne. Możemy się bawić albo ustami, albo dłońmi. W każdym razie i tak rozpalimy go do czerwoności. Chyba każdy facet uwielbia delikatne ruchy językiem, lizanie moszny czy ssanie penisa. Musisz być niezwykle skoncentrowana na tym, co robisz. Uważaj, aby nie zrobić mu krzywdy na przykład przegryzieniem. Pieść więc go powoli, całuj go, stopniowo zwiększaj natężenie. Po kilku minutach członek powinien być już w pełni gotów do działania. Być może wart przemyślenia jest także taki wibrator dla par.