Gdzie stosuje się ścianki reklamowe?

Popularnym narzędziem reklamowym są ścianki reklamowe. Można śmiało powiedzieć, że stosowane są w przeróżnych sytuacjach, dlatego są niezwykle uniwersalne.

Dostępne reklamowe ścianki

Dostępne są w znacznych rozmiarach, dlatego sprawdzą się dobrze jako tło w czasie rejestrowania webinarów oraz telewizyjnych występów. Idealnie pasują także podczas innych wydarzeń, takich jak targi oraz konferencje. Nie ma chyba lepszego sposobu, żeby wypromować markę lub przedstawić swoją firmę szerszemu gronu odbiorców. Ścianki mają szerokie możliwości, dlatego wykorzystywane są w różnych branżach. Najlepiej zakupić ściankę u sprawdzonego i renomowanego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Wtedy można mieć pewność, że ścianka będzie wysokiej jakości i posłuży przez długi czas. W miejscach użyteczności publicznej także można spotkać się ze ściankami reklamowymi.

Wybór reklamowych ścianek

Podczas wydarzeń, w których udział biorą najwięksi celebryci, także występują reklamowe ścianki. To właśnie na tle ścianki z reguły pozują do zdjęć, które później udostępniają na swoich portalach społecznościowych. Z okazji premier nowych produkcji filmowych w kinie też pojawiają się tego typu narzędzia reklamowe. Należy pamiętać, że na ściance powinno być wyraźnie zaznaczone logo firmy oraz jej nazwa. W ten sposób można szybko i skutecznie trafić do nowych odbiorców, którzy będą zainteresowani naszą marką lub produktem. Każdy może znaleźć ściankę dopasowaną do swoich preferencji, ponieważ wybór jest naprawdę bardzo duży.

Modele ścianek reklamowych

Warto dodać, że wszystkie Ścianki reklamowe pop-up należy rozkładać na stelażu. Jeżeli chodzi o kwestie wizualne, to ścianki hop-up wyglądają jak duże, ale jednocześnie bardzo wąskie pudełko. Można także wyróżnić określone kształty ścianek reklamowych. Sporą popularnością cieszą się oczywiście klasyczne ścianki proste i prostokątne, ale także modele zakrzywione, które przykuwają uwagę innych osób. Najlepszym pomysłem jest zakup ścianki, którą będzie można nie tylko szybko złożyć, ale również rozłożyć. Należy pamiętać, że ścianka będzie używana wielokrotnie, dlatego musi cechować się sporą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że niektóre ścianki po złożeniu mogą się zmieścić nawet do walizki podręcznej.