Najlepsze zestawy dla detailierów – poznaj 5 popularnych

Gotowe komplety kosmetyków i/lub akcesoriów do pielęgnacji auta cieszą się dużą popularnością. Pozwalają tanio kupić potrzebne produkty, dlatego są idealne np. dla osób początkujących. Doskonale sprawdzają się też w roli prezentu. Jakie są najlepsze zestawy dla detailierów? Przedstawiamy 5 propozycji!

Najlepsze zestawy dla detailierów

Najlepsze zestawy dla detailierów zwykle zawierają szeroki wybór testerów lub mniejszych wersji dobrych kosmetyków od znanych producentów. Pozwalają wygodnie sprawdzić działanie nowych produktów. Wielu fachowców oraz doświadczonych pasjonatów wybiera takie pakiety do testów – w ten sposób mogą później w pełni świadomie podjąć decyzję o zakupie.

Przykładem świetnego kompletu jest GYEON Q2M Wash&Clean Set. Zawiera aż 9 różnych produktów przeznaczonych do mycia auta. Wszystkie próbki mają pojemność 80ml oraz są zamknięte w buteleczkach z atomizerami i dozownikami.

Jednym z najlepszych zestawów dla detailierów jest też np. AutoGlym Polar Collection. W opakowaniu można znaleźć trzy kosmetyki: pianę aktywną, środek czyszczący oraz powłokę ochronną aplikowaną na mokro. Butelki mają po 500 ml, dlatego można z ich pomocą wykonać pełne zabiegi.

Zestawy detailingowe na prezent

Zestawy detailingowe na prezent zazwyczaj są dostosowane do potrzeb osób, które dopiero zaczynają przygodę z zaawansowaną pielęgnacją auta. Zawierają podstawowe, niezbędne artykuły, a do tego są zapakowane w efektowne pudełka.

Miłym podarunkiem dla amatora na pewno będzie np. GOOD STUFF WASH KIT – startowy zestaw do mycia auta. Zawiera bardzo dobre produkty polskich marek Good Stuff i Work Stuff – 5 preparatów (szampon, detailier, odżywkę do opon, deironizator, płyn do szyb) oraz 5 akcesoriów (rękawicę do mycia, aplikator do opon, pędzelek oraz dwa różne ręczniki z mikrofibry).

Nieco bardziej doświadczonego miłośnika detailingu z pewnością ucieszy np. ADBL Interior Sample SET Idealny na Prezent. W zestawie można znaleźć produkty przeznaczone do dbania o wnętrze auta: 3 preparaty (płyn do szyb, uniwersalny środek czyszczący i odświeżacz powietrza) oraz 4 akcesoria (dwa ręczniki z mikrofibry, aplikator i zawieszkę).

Najbardziej zaawansowani pasjonaci docenią z kolei praktyczne warianty zestawów detailingowych na prezent. W każdym garażu niezwykle potrzebne są dobre jakościowo ręczniki z mikrofibry, dlatego warto wybrać np. pięciopak Auto Na Blask Soft Grey 40x40cm. Laserowo cięte ściereczki z miękkich włókien są uniwersalne, dlatego można z powodzeniem wykorzystywać je do różnych zabiegów.

Gdzie kupić zestawy dla detailierów?

Zastanawiasz się, gdzie kupić zestawy dla detailierów? Jednym z najlepszych sklepów z asortymentem dla profesjonalistów oraz pasjonatów jest Auto Na Blask. W jego ofercie można znaleźć szeroki wybór mniejszych i większych kompletów testerów, a także pełnowymiarowych produktów oraz akcesoriów czy nawet urządzeń (np. latarek inspekcyjnych). Pełną ofertę zestawów dla detailierów dostępnych w Auto Na Blask sprawdzisz na: https://autonablask.pl/kategoria-produktu/zestawy/.