Stylowa kąpiel

Stylowa kąpiel

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń domu. Aby dokonywane tam, codzienne odświeżenie było przyjemne, musi przebiegać w komfortowych warunkach, a te zależą od wyposażenia wnętrza. Zapoznaj się z artykułem i zdobądź wiedzę o wysokiej jakości kabinach prysznicowych, które są łatwe w montażu, funkcjonalne i stylowe.

Kabiny prysznicowe, wybierz mądrze

Podstawą aranżacji każdej łazienki jest wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej. Jej dobór powinien być dokonany w zależności od dostępnej przestrzeni, metrażu i predyspozycji domowników. Można więc wybrać kabinę prysznicową kwadratową, prostokątną lub narożną zaokrągloną.

Kabiny prysznicowe do mniejszych łazienek, dostępne są w wymiarach 90 na 90 centymetrów. Zapewnia to maksymalną oszczędność miejsca i ergonomię kąpieli przy względnym bezpieczeństwie. Kabiny do łazienek większych mają 100 centymetrów lub więcej, co zapewnia większy komfort kąpieli i swobodę korzystania z kabiny. W zależności od wielkości łazienki należy wybrać również drzwi kabiny. Drzwi przesuwne sprawdzą się w łazienkach większych, natomiast obrotowe w mniejszych. Ważne jest, aby po otwarciu drzwi kabiny prysznicowej mieć jeszcze miejsce do korzystania z pozostałej części łazienki.

Najlepsze kabiny

Większość kabin prysznicowych spełnia podstawowe wymagania bezpieczeństwa i estetyki, na rynku zauważa się jednak pewnego rodzaju stagnację. W ostatniej dekadzie, przeważająca większość producentów nie wychodzi poza zbędne minimum, skupiając się na wyglądzie czy szczelności, a nie technologicznym rozwoju produktów. Zupełne przeciwieństwo panujących trendów prezentują produkty typu armazi, będąc rewolucyjnym połączeniem nowoczesnego designu z wysokimi parametrami technicznymi.

Kabina prysznicowa armazi to produkt dostępny w różnych wariantach i podtypach, zarówno w modelach prostokątnych, zaokrąglonych, z brodzikiem czy też bez niego. Konsorcjum oferuje dużą innowację, wewnątrz kabin, ponieważ są tam dostępne (poza baterią prysznicową), zintegrowane siedzisko, wodoodporne radio fm, wentylacja oraz oświetlenie. Niesie to zupełnie nowy standard kąpieli, która poza zwykłym zabiegiem higienicznym staje się czystą przyjemnością.

Kabiny prysznicowe na każdą kieszeń

Wiele osób sądzi, że kabina prysznicowa z hydromasażem, wbudowanym nagłośnieniem czy oświetleniem to koszty dziesiątek tysięcy złotych. Nic bardziej mylnego! Kabina prysznicowa armazi, wyposażona w nadmienione udogodnienia to koszt średniej rynkowej dla pryszniców. Klasyczna narożna kabina półokrągła z brodzikiem to koszt w przedziale 1300-1500 złotych.

Produkty typu kabina prysznicowa armazi to najlepszy stosunek jakości do ceny. Klient chcący urządzić łazienkę w nowoczesny i modny sposób, znajdzie w armazi kabiny prysznicowe w wykończeniu satynowym lub matowym, w kolorze czarnego chromu lub srebra a przy tym ergonomiczne, wygodne i naładowane technologią.