Poznaj skuteczne metody na powiększanie biustu. Powiększanie biustu bez operacji jest możliwe!

Chyba nie ma kobiety, która choć raz nie pomyślała o operacyjnym powiększaniu lub nadaniu pełnego kształtu swoim piersiom. Potwierdzeniem tego jest niesłabnąca popularność biustonoszy push’ up, których zadaniem jest optyczne powiększanie biustu. Operacja niesie za sobą długi okres rekonwalescencji, wiąże się z ryzykiem wystąpienia nieprzyjemnych konsekwencji, a nierzadko zdarza się, że efekty operacji rozmijają się z oczekiwaniami pacjentek. Jednak czy bezoperacyjne powiększanie biustu jest możliwe? Odpowiedź brzmi tak! Istnieją naturalne metody powiększania biustu, które stosowane i wykonywane regularnie, pozwolą cieszyć się pięknymi, jędrnymi, powiększonymi i kształtnymi piersiami.

Powiększanie biustu metody

Domowe sposoby na naturalne powiększanie biustu znały już nasze prababki i babki. Kluczem do sukcesu jest wykonywanie odpowiednich masaży, treningów, stosowaniu kremów ujędrniających i powiększających piersi, a także picie naparów z właściwej mieszanki ziół.

Kremy ujędrniające do biustu

Powiększanie piersi możliwe dzięki stosowaniu kremów? Tak, pod warunkiem, że wybierzemy naprawdę dobry krem powiększający do piersi, którego skład będzie bogaty w naturalne składniki, takie jak lawendę, szałwię, rumianek, wyciąg z ruszczyka kolczastego, kofeinę, wyciąg z alg, kwas askorbinowy czy kwas stearynowy. Wszystkie te składniki, w odpowiednich proporcjach, wpływają na powiększenie piersi, ich ujędrnienie oraz poprawę kondycji skóry.

Serum Frashe – krem powiększający do biustu jest idealnym „narzędziem” do walki o piękny, jędrny, powiększony biust. Regularne stosowanie na pewno przyniesie zadowalające efekty. Frashe, dzięki innowacyjnej formule bazującej tylko na naturalnych składnikach, zapobiega wiotczeniu skóry, niweluje rozstępy, ujędrnia i uelastycznia biust, a także powoduje porost piersi. Dowiedz się więcej o kremie ujędrniający do biustu Frashe – https://frashe.pl.

Masaż na biust

Masaż to kolejny, doskonały sprzymierzeniec w walce o powiększanie biustu bez operacji. Masaż oraz krem na powiększanie biustu to duet idealny. Dobrze wykonany masaż spowoduje powiększenie miseczki biustonosza, ujędrnia i uelastycznia piersi, dodatkową korzyścią regularnie stosowanego masażu, jest niwelacja rozstępów i zmniejszenia ryzyka wystąpienia raka piersi. Piersi wymagają delikatności, dlatego warto zaznajomić się z prawidłową techniką masowania. Nie wolno ich silnie uciskać, ruchy powinny być subtelne, nie należy przekraczać granicy bólu.
Jak zatem powinien wyglądać prawidłowy masaż? Wykonuje się okrężny ruch, rozpoczynając od spodu piersi, przemieszczając się w stronę mostka, a następnie w kierunku pach. Należy zrobić około 100 okrążeń.

Ćwiczenia na biust

Istnieje przekonanie, że treningi powodują zmniejszenie biustu. Częściowo jest to prawda, gdyż intensywne treningi cardio lub interwały, które silnie spalają tkankę tłuszczową, mogą prowadzić do zmniejszenia objętości piersi, jednak istnieją też ćwiczenia siłowe, które rozbudowują tkankę mięśniową, korygują postawę sylwetki, wpływają na ujędrnienie oraz poprawę kondycji i elastyczności skóry. Idealne ćwiczenia na biust to kobiece pompki, podnoszenie ciężarków w pozycji leżącej, spin doctor. Dobrym ćwiczeniem jest również spacerowanie z książką na głowie, wymusza to utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, a wiadomo „gdy plecy proste to biust automatycznie wysuwa się do przodu”.

Zioła

Sekret idealnych biustów naszych babć, znajduje zastosowanie również współcześnie. Rzadziej w formie naparów, częściej pod postacią tabletek. Zioła w odpowiedniej ilości i proporcji mogą stymulować porost piersi, korzystnie wpływać na ich jędrność i elastyczność, mają też szereg innych, korzystnych właściwości. Najczęściej stosuje się koper włoski, czerwoną koniczynę oraz kozieradkę. Zioła te zawierają fitoestrogeny, które regulują gospodarkę hormonalną, stymulują wzrost produkcji estrogenów, prowadząc do naturalnego powiększania piersi, poprawy ich kształtu i ujędrnienia.

Aby uzyskać naprawdę spektakularne rezultaty i móc cieszyć się pięknym, jędrnym, kształtnym i pełnym biustem, należy działać kompleksowo, regularnie i cierpliwie, bo przecież „nie od razu Rzym zbudowano”.