Jaki autokar wynająć na wesele?

Wynajem autokarów na wesele to coraz częstsza potrzeba, aby w pełni zadowolić gości i dać im możliwość spożywania alkoholu w trakcie imprezy. Dzięki temu wszyscy weselnicy bez obaw będą mogli wypić toast za zdrowie Państwa Młodych, nie martwiąc się o to, czy zdążą wytrzeźwieć, czy nie, zanim skończy się bal.

Jak planować wynajem autokarów na wesele?

Zapraszając gości weselnych na uroczystość zaślubin i późniejszej zabawy tanecznej z poczęstunkiem, warto pomyśleć już wtedy o autokarze. Dzięki temu weselnicy z wyprzedzeniem będą mogli zaplanować konkretną podróż na miejsce wydarzenia.

Wynajęcie autokaru może obejmować przewóz gości weselnych z miejsca zaślubin do domu weselnego, a potem także z hucznej imprezy do pokoi hotelowych. Możemy także postarać się o dowiezienie weselników na ślub z dalszych miejscowości poprzez umówienie się w większym mieście na ich odbiór autokarem.

Jak duży autokar wynająć na wesele?

Autokar, jaki chcemy wynająć na wesele, powinien mieć tyle miejsc siedzących, ile będzie pasażerów. Jeśli gości weselnych ma być więcej niż 48 np. około 100 osób lub więcej, wówczas potrzebnych będzie kilka autokarów. W jednym pojeździe zazwyczaj mieści się 48 foteli dla pasażerów.

Gdy podróż ma być długa, trwająca kilka godzin, z pewnością warto pomyśleć o wynajęciu autokarów na wesele z przewoźną toaletą. Obecnie wszystkie autokary są z klimatyzacją, ale na wszelki wypadek można o to dopytać usługodawcę, gdy planujemy ślub w wakacyjne upalne miesiące.

Ile kosztuje Wynajem autokarów na wesele?

Ceny są uzależnione od ilości potrzebnych autokarów, a także godzin lub kilometrów. Dlatego należy dowiadywać się o koszty bezpośrednio u przewoźnika. Wynajmuje on autokary wraz z kierowcą. Im więcej autokarów, tym cena automatycznie wzrasta.

W podobny sposób nalicza się koszty wynajęcia samochodu wieloosobowego dla tych, którzy potrzebują autokarów na inne wyjazdy. Mogą to być wycieczki zakładowe, szkolne lub np. grupowy wyjazd na grzyby itp. Jeśli na wycieczkę deklaruje się mało osób (np. około 15), wówczas można zadowolić się osobowym busem.