automaty
sprzedające

PL EN

Instalujemy wszelkiego rodzaju automaty do napojów gorących, chłodzących oraz przekąsek i słodyczy dla pracowników firm i zakładów, jako zabezpieczenie bądź uzupełnienie oferty socjalnej.

Istnieje możliwość obniżenia cen napojów w automatach dla pracowników, bądź ich bezpłatne wydawanie, co jednak wiąże się z partycypacją w kosztach ze strony firmy poprzez:

  • Stały miesięczny ryczałt - niezależny od wielkości spożycia, powodujący obniżenie i uśrednienie cen gotówkowych w automatach.
  • Bezpośrednie dopłaty do wszystkich bądź wybranych napojów.
  • System sprzedaży bezgotówkowej – KLUCZE CHIPOWE.

Każdy z automatów, które posiadamy w ofercie, przystosowany jest do systemu sprzedaży bezgotówkowej przy użyciu kluczy chipowych. Firma Green–Field nieodpłatnie wyposaży pracowników w klucze chipowe Na każdym kluczu zaprogramowana zostaje kwota (pokrywana przez zakład pracy), za którą pracownicy mogą pobierać i kupować produkty z automatu.
Zastosowanie w automacie systemu kluczy chipowych umożliwia firmie pełną kontrolę nad ilością wydanych produktów. Wartość klucza jest odnawiana co pewien okres czasu (miesiąc), gwarantuje to przeznaczenie na ten cel tylko określonej przez pracodawcę kwoty. System sprzedaży bezgotówkowej nie wyklucza sprzedaży za gotówkę w tym samym automacie.

Powyższe warianty nie wyczerpują wszystkich możliwości. Po dokładnym zapoznaniu się z oczekiwaniami konkretnego klienta, postaramy się indywidualnie dopasować ofertę do jego potrzeb. Zawsze jednak możemy zaproponować instalację automatów na okres próbny, bez żadnych warunków wstępnych.

Przykładowe automaty:


Zobacz wszystkie »

Nasze automaty sprzedające

Oferta

Serwisowanie i obsługa